دمنوش های مفید برای پوست نیوشا

دمنوش پوست نیوشادمنوشهای مناسب برای جوانسازی پوست و ضد پیری پوست نیوشا

 

سفارش پک پوست

دمنوش چای سبز و آلوئه ورا و عسل نیوشا

آلوورا با افزایش پروکلاژن نوع ۱(پروتئین کلاژن که باعث حفظ ساختار بافت ها می گردد، از پروکلاژن ساخته می شود) چروک های پوست و کشسانی آن را بهبود می بخشد.

 

دمنوش چای سیاه و وانیل نیوشا

مطالعات نشان می‏‌دهد که خواص ضد‏ باکتریایی وانیل، عفونت‏‌های زیر پوست را از بین می‏‌برد. روند بهبود و درمان بیماری‌های پوستی را سرعت می‏‌بخشد و از آثار به جا مانده ی جوش، زخم و آکنه روی پوست می‏‌کاهد. تحقیقات دیگری نشان می‏‌دهد که آنتی اکسیدان های چای وانیل، آسیب های ناشی از رادیکال‏ های آزاد را کاسته و روند پیدایش علائم پیری در پوست را کند می‏‌کند.

 

دمنوش چای ترش یا دمنوش میکس بری نیوشا

در طب سنتی از چای ترش برای درمان فشارخون بالا، بیماری های کبد و تب استفاده می‏ شد. در طب سنتیِ آفریقا این گیاه برای درمان سرفه و گلودرد و همچنین به عنوان آنتی‏ باکتری، مدرّ، ضد اسپاسم و از بین برنده ی زرداب و صفرا مصرف می شود.

 

 دمنوش گل گاو زبان نیوشا

سال ۲۰۰۹، پژوهشی در مجله ی انگلیسی تغذیه منتشر شد. براساس نتایج این پژوهش، مصرف عصاره یا روغن گل گاوزبان سبب کاهش التهاب و قرمزی پوست در زنان داوطلب می شود. برمبنای همین پژوهش، اختلالات پوستی ناشی از عدم تعادل اسیدهای چرب با این گیاه درمان می شود یعنی این گیاه به درمان آکنه، اگزما و پسوریازیس هم کمک می کند. 

 

سفارش پک پوست

 

برای مشاوره طریقه مصرف و انتخاب بهترین دمنوشها به صورت رایگان با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام همین شماره در ارتباط باشید.

 

  مشاوره و سفارش محصول از طریق تلگرام