دمنوش چاقی و افزایش وزن

 

مشاوره و خرید پک چاقی    

 
 

افزایش وزن از طریق دمنوشهای گیاهی ممکنه، دوستان زیادی هستند که به دنبال یک روش افزایش وزن سالم و ماندگار هستند. شما هم، دنبال همین موضوع هستید؟ تبریک میگم چون با بهترین و سالم ترین روش افزایش وزن آشنا خواهید شد.

افزایش وزن با دمنوشها چطور ممکنه؟ افزایش وزن با دمنوشها به این صورته که با میل کردن تعدادی از دمنوشها روده و معده شما شستشو داده میشه و قدرت جذبش بالا میره و حالا شما آماده جذب مواد مغذی هستید. در کنار این موضوع دمنوشهایی هستند که باعث افزایش اشتهای شما میشه که این هم برای افزایش وزن کمک موثری میکنه.

دمنوشهایی که برای این منظور مورد استفاده هستند به این صورته:

 

دمنوش آلوئه ورا + چای سبز نیوشا

در طب سنتی، از آلوورا برای برطرف کردن یبوست، اگزما، شورۀ سر و ریزش مو استفاده می شود. این گیاه را برای کنترل دیابت و درمان آسم، سؤهاضمه و بیماری های کبدی مفید می دانند.

 

دمنوش زعفران + چای سیاه نیوشا

در طب سنتی، زعفران، عصاره و تنتور آن تسهیل کننده ی هضم غذا، اشتها آور، آرامبخش، معرِق، خلط آور، قاعدگی آور وسقط کننده ی جنین هستند.

 

دمنوش توت‌فرنگی + چای سیاه نیوشا

توت‌فرنگی اشتها آور است. بیش از ۳۰۰ ماده موثر و مفید برای تندرستی انسان تاکنون در توت‌فرنگی شناسایی شده است. قند توت‌فرنگی اشتهاآور و مفید برای سیستم گوارش است. سطح مخاط گوارش را پاک و تب‌بر و ضد اسهال، التیام دهنده زخم‌ها، جمع کننده پوست است و سوخت و ساز را تنظیم می‌کند.

 
 

مشاوره و خرید پک چاقی نیوشا    

 

برای مشاوره طریقه مصرف و انتخاب بهترین دمنوشها به صورت رایگان با تلگرام زیر در ارتباط باشید.

 

  مشاوره و سفارش محصول از طریق تلگرام

   تماس از طریق شماره تماس ۰۹۳۸۷۱۵۹۰۰۱